مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

GLC-T

ماژول سیسکو GLC-T
1396/11/29



موجود است
تماس بگیرید

روش های خرید :

  • پرداخت در محل پس از تحویل(ویژه تهران)
  • حداکثر زمان تحویل یک روز پس از سفارش
  • پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین در تهران
  • ارسال فوری به سراسر کشور با تیپاکس و ترمینال

توجه!!

کلیه کالاهای ارائه شده در سیسکو سیتی اصلی بوده و تمامی محصولات با گارانتی تعویض یک ساله سیسکو سیتی ارائه می گردد.
 
7 روز تضمین تعویض
پرداخت اسان
گارانتی تعویض
 تضمین بهترین قیمت
تحویل فوری
| 0
˂
  • ماژول سیسکو GLC-T
  • ماژول سیسکو GLC-T
  • ماژول سیسکو GLC-T
˃

معرفی

ویژگی های کلیدی:
فرستنده و گیرنده LX / LH
پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 1000BASE-T-SFP
 

مشخصات


نام محصول :
GLC-T 1000BASE-T SFP
نرخ انتقال اطلاعات :
1.25Gbps
نوع ماژول :
SFP
نوع تکنولوژی ارتباطی :
wired
نوع کابل بندی :
1000BASE-T-SFP
طول موج :
1550nm
حداکثر فاصله :
100 متر
نوع فیبر :
SMF
نوع کانکتور :
دما :
DOM :

نقد و بررسی

محصولی با کاملترین استاندارد در صنعت سیسکو را میتوانیم GLC-T معرفی کنیم . طیف گسترده در محصولات سیسکو بهترین گزینه برای تبادل و ارتباط در شبکه هست . پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 1000BASE-T-Sfp جزء برترین مزیت ها در محصول است .

استاندارد اجرا در تک حالته و چند حالته در این محصول با طول لینک در فیبرنوری 550متر تا 10 کیلومتر هست.

پیشنهاد شده برای

فایل ها

محصولات مشابه

تغییرات قیمت

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به این کالا

سوالات متداول

برچسب ها

ماژولسیسکوglc-t
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020