مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

WS-C2960-24-S

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24-S
1396/08/09



موجود است
تماس بگیرید

روش های خرید :

  • پرداخت در محل پس از تحویل(ویژه تهران)
  • حداکثر زمان تحویل یک روز پس از سفارش
  • پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین در تهران
  • ارسال فوری به سراسر کشور با تیپاکس و ترمینال

توجه!!

کلیه کالاهای ارائه شده در سیسکو سیتی اصلی بوده و تمامی محصولات با گارانتی تعویض یک ساله سیسکو سیتی ارائه می گردد.
 
7 روز تضمین تعویض
پرداخت اسان
گارانتی تعویض
 تضمین بهترین قیمت
تحویل فوری
| 0
˂
  • عکس سوئیچ سیسکو WS-C2960-24-S
  • عکس سوئیچ سیسکو WS-C2960-24-S
  • عکس سوئیچ سیسکو WS-C2960-24-S
˃

معرفی

ویژگی های کلیدی:
  • بهره مندی از 24 پورت 10/100
  • دارای ظرفیت سوئیچ 16 Gbps
  • نوع لایسنس LAN LITE   

مشخصات


مشخصات سخت افزاری
نوع سوئیچ :
مديريتي لايه 2
پشتیبانی از POE :
جنس بدنه :
فلزي
وضعيت :
ركمونت
تعداد پورت شبكه :
24 عدد
نوع پورت شبکه :
10/100
پورت SFP :
ندارد
تعداد پورت Uplink :
ندارد
نوع پورت Uplink :
------
قابلیت افزایش ماژول :
قابلیت افزودن ماژول UPLink :
قابلیت افزودن اسلات پاور پشتیبان :
میزان حافظه Flash :
32 مگابایت
میزان حافظه RAM :
64 مگابایت
حداکثر توان POE :
----
توان منبع پاور :
100 تا 240 VAC
ارتفاع :
4.4 سانتی متر
عرض :
44.5 سانتی متر
عمق :
23.6 سانتی متر
مشخصات نرم افزاری
نوع لایسنس :
LAN Lite
قابلیت یکپارچه سازی(STACK) :
ندارد
استاندارد ها :
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
ظرفیت سوئیچ :
16Gbps
حداکثر تعداد VLAN های تعریف شده :
4000
حداکثر تعداد VLAN های فعال :
255
حداکثر آدرسهای MAC :
8000
مدیریت :
SPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based Management
C3KX-NM Slot (10G or 1G) :
C3KX-NM PWR Slot :

نقد و بررسی

پیشنهاد شده برای

فایل ها

محصولات مشابه

تغییرات قیمت

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به این کالا

سوالات متداول

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020