مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

WS-C2960+48TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960+48TC-L
1396/08/14



موجود است
تماس بگیرید

روش های خرید :

  • پرداخت در محل پس از تحویل(ویژه تهران)
  • حداکثر زمان تحویل یک روز پس از سفارش
  • پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین در تهران
  • ارسال فوری به سراسر کشور با تیپاکس و ترمینال

توجه!!

کلیه کالاهای ارائه شده در سیسکو سیتی اصلی بوده و تمامی محصولات با گارانتی تعویض یک ساله سیسکو سیتی ارائه می گردد.
 
7 روز تضمین تعویض
پرداخت اسان
گارانتی تعویض
 تضمین بهترین قیمت
تحویل فوری
| 0
˂
  • 1
˃

معرفی

ویژگی های کلیدی : 
 ‏
  • بهره مندی از 48 عدد پورت 10/100
  • بهره مندی از 2 پورت آپلینک دو منظوره (SFP یا 10/100/1000)
  • دارای ظرفیت سوئیچ 16 Gbps
  • نوع لایسنس LAN Base

مشخصات


مشخصات سخت افزاری
نوع سوئیچ :
مديريتي لايه 2
پشتیبانی از POE :
جنس بدنه :
فلزي
وضعيت :
ركمونت
تعداد پورت شبكه :
48 عدد
نوع پورت شبکه :
10/100
پورت SFP :
دارد
تعداد پورت Uplink :
2 عدد
نوع پورت Uplink :
دو منظوره (SFP یا 10/100/1000)
قابلیت افزایش ماژول :
قابلیت افزودن ماژول UPLink :
قابلیت افزودن اسلات پاور پشتیبان :
میزان حافظه Flash :
32 مگابایت
میزان حافظه RAM :
64 مگابایت
حداکثر توان POE :
----
توان منبع پاور :
100 تا 240 VAC
ارتفاع :
4.4 سانتی متر
عرض :
44.5 سانتی متر
عمق :
23.6 سانتی متر
مشخصات نرم افزاری
نوع لایسنس :
LAN Base
قابلیت یکپارچه سازی(STACK) :
ندارد
استاندارد ها :
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full
ظرفیت سوئیچ :
16Gbps
حداکثر تعداد VLAN های تعریف شده :
4000
حداکثر تعداد VLAN های فعال :
255
حداکثر آدرسهای MAC :
8000
مدیریت :
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based Management
C3KX-NM Slot (10G or 1G) :
C3KX-NM PWR Slot :

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو WS-C2960+48TC-L، با لایسنس LAN Base و پشتیبانی از 48 پورت 10/100 پورت، برای شاخه ها، فضای کاری کار متداول و شبکه های زیرساخت طراحی شده اند.

پیشنهاد شده برای

فایل ها

محصولات مشابه

تغییرات قیمت

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به این کالا

سوالات متداول

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020